• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

130 skrzynek po owocach zablokowało w nocy ulicę Żółkiewskiego. Nie wiadomo, kto zgubił opakowania

11 lipca 2018

W nocy na Żółkiewskiego wysypały się na jezdnię skrzynki po owocach. Było ich aż 130, ale nie udało się ustalić, kto i w jaki sposób je zgubił. Straż Miejska otrzymała informację o nietypowej zgubie o godz. 1.10 z Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

 

f0ba2bfd8f936a77d3b146acfe9443c7_XL

 

– Dyżurnego powiadomiono, że opakowania po owocach leżą na pasie jezdni ulicy Żółkiewskiego od ronda ks. Jerzego Popiełuszki w kierunku Warszawy. Dyżurny natychmiast zadysponował na miejsce zdarzenia funkcjonariuszy. Interwencja została potwierdzona. Skrzynki po owocach walały się po jezdni na odcinku około 200 m całkowicie blokując prawy skrajny pas. Z uwagi na występujące zagrożenie w ruchu drogowym strażnicy zabezpieczyli teren, a następnie usunęli około 130 sztuk skrzynek po owocach gromadząc je na poboczu – relacjonuje Grzegorz Sambor z SM w Radomiu.

Strażnicy sprawdzali również pobliskie ulice w poszukiwaniu pojazdu, z którego najprawdopodobniej spadły skrzynki, jednak nie przyniosło to rezultatu. – Sprawę przekazaliśmy do zarządcy drogi, który zobowiązał się w trybie pilnym do uprzątnięcia opakowań po owocach z pasa drogowego – dodaje Sambor.

kat

Fot. SM Radom

Tags

Dodaj komentarz