• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

28-latek miał narkotyki w domu i pracy. Policjanci go zatrzymali

24 listopada 2019

Policjanci z Warki zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 28-latek miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Został doprowadzony do aresztu, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 

policja

 

– Dzielnicowa z Warki posiadając informację, gdzie może przebywać poszukiwany, pojechała wspólnie z policjantami z „patrolówki” do miejsca pracy 28-latka. Policjanci zatrzymali mężczyznę i ujawnili przy nim narkotyki. Następnie przeszukując jego miejsce zamieszkania znaleźli jeszcze ponad 50 g narkotyków, w tym amfetaminę oraz marihuanę. Mężczyzna posiadał też m.in. wagi elektroniczne oraz torebki foliowe z zapięciem strunowym, które mogły mu służyć do porcjowania narkotyków – relacjonuje kom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

Mieszkaniec Warki usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz przyrządów służących do niedozwolonego przetwarzania środków zabronionych. Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Grozi mu do 10 lat więzienia.

kat

 

Tags

Dodaj komentarz