• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Auto nie należało do niego, a 33-latek miał zakaz kierowania pojazdami i był poszukiwany

7 sierpnia 2019

33-latka, który prowadził przywłaszczony samochód mając sądowy zakaz kierowania pojazdami zatrzymały policjantki z radomskiej drogówki. Okazało się również, że mężczyzna jest poszukiwany.

 

Fot. archiwum

Fot. archiwum

 

– W poniedziałek funkcjonariuszki pełniąc służbę na terenie miasta zauważyły na ul. 25 Czerwca kierowcę mercedesa, który popełnia wykroczenie. Zatrzymały auto do kontroli, za kierownicą którego siedział 33-letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz kierowania pojazdami i jest poszukiwany. Jakby tego było mało, samochód, którym kierował figuruje w policyjnych bazach jako utracony w wyniku przywłaszczenia – relacjonuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

Pojazd został odholowany na policyjny parking. Natomiast za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym i niestosowanie się do sądowego zakazu policjantki sporządziły wniosek o ukaranie do sądu. Mężczyzna był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz do odbycia kary 12 dni pozbawienia wolności.

kat

 

 

Tags

Dodaj komentarz