• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Festyn na pl. Corazziego, zamykają fragmenty ulic w śródmieściu

14 sierpnia 2019

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z organizacją na placu Corazziego festynu z okazji Święta Wojska Polskiego, dzisiaj, 14 sierpnia i w czwartek, 15 sierpnia, będą wprowadzone zmiany w ruchu na placu Konstytucji 3 Maja i ulicy Mickiewicza.

 

zakaz_ruchu

 

Odcinek ulicy Mickiewicza od ulicy Sienkiewicza do parkingu Galerii Rosa (obok parku Kościuszki) będzie zamknięty dla pojazdów od godziny 6 dzisiaj do 15 sierpnia do godziny 23. Plac Konstytucji 3 Maja będzie natomiast wyłączony z ruchu tylko 15 sierpnia w godzinach około 11.45-13.50. W obu przypadkach zakaz wjazdu nie będzie dotyczył pojazdów upoważnionych przez organizatorów imprezy i mieszkańców posesji przy zamkniętych odcinkach. Nieprzejezdne fragmenty ulic będą dostępne przede wszystkim dla pieszych.

Uwaga! Podczas rozładunku oraz załadunku pojazdów wojskowych biorących udział w festynie mogą występować także tymczasowe utrudnienia w ruchu kołowym na odcinku ulicy Mickiewicza pomiędzy ulicami Traugutta a Sienkiewicza.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic i do poleceń osób kierujących ruchem w tej części miasta.

Tags

Dodaj komentarz