• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Grasz w szachy? Nie? To pora na „Twój pierwszy ruch” z Markiem Niedźwieckim

13 listopada 2018

Dzisiaj, 13 listopada, o godz. 17 w Klubie „Kwadrat” przy ul. Grzybowskiej 16 odbędzie się spotkanie z Markiem Niedźwieckim. Wieloletni propagator gry w szachy opowie o ostatniej swojej książce „Twój pierwszy ruch. Poczuj smak zwycięstwa. Debiuty szachowe”.

 

KSIĄŻKA

 

Książeczka jest bezpłatnie dystrybuowana na terenie Radomia i nie tylko. Grafika okładki zawiera elementy historyczne, nawiązujące do 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Książeczka”Twój pierwszy ruch” była wydana w ramach kampanii Bezpieczna Polska w 2005 roku, natomiast teraz została wzbogacona o doświadczenia z kampanii „3 x = Szachy – Rozwój osobowości – Sukces”. Zdaniem autora, szachy są drogą do sukcesu, ponieważ rozwijają osobowość i charakter człowieka. „Dzięki królewskiej grze mamy o wiele większe szanse na osiągnięcie sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym” – pisze Marek Niedźwiecki.

Pierwsze 100 osób, które przyjdą na spotkanie, otrzyma bezpłatny egzemplarz książeczki.

Na spotkanie organizatorzy zapraszają wszystkich grających w szachy, ale przede wszystkim tych, którzy tę przygodę chcieliby dopiero rozpocząć. Dla chętnych przewidziana jest lekcja pokazowa.

kat

Tags

Dodaj komentarz