Gwałtownie zahamował przed skrzyżowaniem i ciągnik spadł na jezdnię. Na szczęście nikomu nic się nie stało

27 maja 2024

Kierowca pojazdu, który przewoził ciągnik rolniczy, gwałtownie hamował przed skrzyżowaniem, a w konsekwencji ładunek spadł na jezdnię. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Natomiast podczas wypadku z udziałem motocykla i pojazdu osobowego jedna osoba została ranna.

 

fot. KMP Radom


Wczoraj około godz. 20 oficer dyżurny radomskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na ulicy Żółkiewskiego w Radomiu. - 25-latek kierujący mercedesem jechał od Zwolenia i przewoził ciągnik rolniczy. Przed skrzyżowaniem w wyniku gwałtownego hamowania doszło do przemieszczenia się ładunku, w wyniku którego ciągnik spadł na jezdnię. Następnie odłamki uszkodziły jeszcze pojazd, który jechał w tym samym kierunku - relacjonuje Justyna Jaśkiewicz.

Na szczęście nikt w zdarzeniu nie ucierpiał.  Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. zł i 10 punktami.

 

fot. KMP Radom

 

Również wczoraj w Trablicach po godz. 13 doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 40 latek kierujący audi jadąc od Radomia i skręcając w lewo na stację, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu motocyklem marki Suzuki. 46-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

kat
 

Tags