• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Jest poszukiwany od 2000 roku. Za gwałty i kradzieże

19 marca 2019

Sekcja poszukiwań i identyfikacji osób działająca w mazowieckiej komendzie policji na podstawie listów gończych i nakazów doprowadzenia poszukuje za zgwałcenia i kradzieże urodzonego i zameldowanego w Radomiu Tomasza Kosika. Sąd Okręgowy w Radomiu wydał za mężczyzną Europejski Nakaz Aresztowania.

 

Tomasz Kosik

Tomasz Kosik

Tomasz Kosik, syn Włodzimierza, urodzony 22.10.1979 roku w Radomiu, zameldowany w Radomiu przy ul. Staszica 28 m. 8 poszukiwany jest na podstawie listów gończych i nakazów doprowadzenia m.in. za zgwałcenia i kradzieże. Mężczyzna posługiwał się ostatnio dokumentami na nazwisko Tomasz Wójcik i przebywał w Bielsku Białej, gdzie pracował na budowach oraz w pizzerii. Mężczyzna poszukiwany jest od 2000 roku.

Policja zwraca się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką policji, prokuraturą lub sądem. Jednocześnie informuje, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do pięciu lat.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer 112 lub bezpośrednio do wydziału kryminalnego KWP  w Radomiu pod nr tel. 48 345 26 34.

Fot. KWP Radom

 

Tags

Dodaj komentarz