• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Konkursy nie przyniosły efektu. Pracownik MZDiK został wicedyrektorem

1 marca 2018

Krzysztof Wołczyński jest od dzisiaj, 1 marca, nowym zastępcą dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji. Wcześniejsze próby obsadzenia tego stanowiska w procedury konkursowej nie przyniosły efektów, dlatego dyrektor Piotr Wójcik zdecydował, że fotel drugiego zastępcy zostanie zajęty w ramach wewnętrznego ruchu kadrowego.

 

Krzysztof Wołczynski

Krzysztof Wołczynski

 

Jak informuje rzecznik MZDiK Dawid Puton, Krzysztof Wołczyński został wybrany na stanowisko zastępcy dyrektora w wyniku rozmów z pracownikami firmy.  – Na jego korzyść przemawia także bogate doświadczenie zawodowe, które zdobył w poprzednich firmach – tłumaczy rzecznik.

Wołczyński przez wiele lat pełnił funkcję wicedyrektora Radomskiej Kolumny Transportu Sanitarnego Meditrans, później był również zastępcą Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego. W MZDiK zaczął pracę w grudnia 2017 roku – został kierownikiem działu czystości i zieleni. Nowy wicedyrektor będzie odpowiadał za pion drogowy. Będą mu podlegały działy: inżynierii ruchu, czystości i zieleni, utrzymania oraz zarządzania pasem drogowym.

kat

Fot. MZDiK

 

Tags

Dodaj komentarz