• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

„Mr. Gaga” zamiast „Dalidy” na środowych seansach w Klubie Dobrego Filmu w Resursie

4 kwietnia 2017

Zamiana terminów projekcji w Klubie Dobrego Filmu w Resursie. W najbliższą środę, 5 kwietnia, zamiast zapowiadanego filmu „Dalida. Skazana na miłość” w reżyserii Lizy Azuelos, pokazany zostanie obraz „Mr. Gaga” w reżyserii Tomera Heymanna.

 

271115resursa06

 

Film ten miał być prezentowany w KDF 26 kwietnia. W tym terminie Resursa wyświetli „Dalidę…”.  Ceny biletów i karnetów pozostają niezmienne. Za niedogodności serdecznie przepraszamy.

„Mr. Gaga” opowiada o genialnym choreografie Ohadzie Naharinie, wieloletnim szefie najsłynniejszego zespołu tańca współczesnego z Izraela Batsheva Dance Company. Reżyser Tomer Heymann towarzyszył artyście przez 8 lat, aby ukazać jego życie i niezwykłą ewolucję jako tancerza, twórcy i człowieka. Heymann rejestrował zarówno jego życie prywatne, przebieg prób zespołu, jak i zajęcia z opracowanego przez Naharina języka ruchu – GAGA – umożliwiającego każdemu wyrażenie swoich emocji poprzez taniec. W połączeniu z niepokazywanym dotychczas materiałem archiwalnym oraz fragmentami tanecznych spektakli Batshevy dostajemy fascynującą historię człowieka, który zrewolucjonizował świat tańca współczesnego.

Tags

Dodaj komentarz