• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Nowy rok akademicki. Studenci UTH będą się uczyć w trybie zdalnym i tradycyjnym

15 września 2020

Studenci Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznym w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 będą mieli zajęcia zarówno w trybie zdalnym, jak i metodą tradycyjną. Ta druga dotyczy zwłaszcza kierunków medycznych i artystycznych.

   

Jak informuje prof. Dariusz Trześniowski z UTH, w siedzibie uczelni prowadzone będą zajęcia, które ze względu na swoją specyfikę nie mogą być zrealizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, np. laboratoria wymagające użycia specjalistycznej aparatury lub oprogramowania, zajęcia praktyczne na kierunkach medycznych, pracownie artystyczne, a także niektóre zajęcia prowadzone w formie ćwiczeń.

 - Zajęcia dydaktyczne będą mogły być również realizowane w sposób mieszany; wówczas część danych zajęć prowadzona będzie zdalnie, a pozostała część tradycyjnie. Niektóre zajęcia będzie można także poprowadzić hybrydowo, tzn. zajęcia będą prowadzone synchronicznie dla grupy studentów przebywających w sali i grupy studentów łączących się zdalnie -- dodaje prof. Trześniowski.

kat

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *