• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Pod Szydłowcem ktoś postrzelił psa i porzucił pod prywatną posesją

12 lutego 2018

Zdjęcie postrzelonego psa ukazało się na Facebookowym profilu spotted: szydłowiec. Poza fotografią autor umieścił lakoniczny opis zdarzenia i numer rejestracyjny samochodu, z którego miało być wyrzucone ranne zwierzę. Policja w Szydłowcu sprawdza, co się naprawdę stało.

 

 

piesFo postrzelenia psa  miało dojść wczoraj miejscowości Marywil. „(…) pozostawiono go pod prywatną posesją. ,,Myśliwi”, którzy to zrobili odjechali czarnym Mercedesem o numerze rejestracyjnym… „. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w tym z deklaracją, że ktoś zaopiekuje się zwierzęciem. Ale jest też informacja, że rzekomo „piesek był u weterynarza” i wrócił już do właściciela.

– Prowadzimy czynności sprawdzające w tej sprawie. Nikt do nas nie zgłosił takiego zdarzenia, informację o nim mamy tylko z internetu. Powiatowy lekarz weterynarii sprawdził, że do żadnego z gabinetów na terenie powiatu nikt nie przywiózł postrzelonego psa – mówi sierż. Marlena Skórkiewicz z KPP w Szydłowcu. Zapewnia, że mimo tego, policja nadal będzie się zajmować wyjaśnianiem tej historii.

bdb

Fot. Facebook?spotted: szydłowiec

 

 

Tags

Dodaj komentarz