• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Podróż do karnawałowej Austrii. Na warsztaty zaprasza Kuźnia Artystyczna

10 stycznia 2019

Kuźnia Artystyczna zaprasza w niedzielę, 13 stycznia, na kolejne spotkanie pt. „Wkręć się w muzykowanie”, które jest formą rodzinnych, twórczych warsztatów. Tym razem uczestnicy udadzą się w podróż do karnawałowej Austrii.

 

MUZYKOWANIE AUSTRIA-page-001

 

– Podczas familijnych warsztatów dzieci w sposób aktywny doświadczają ciekawych przygód, poznając inne kultury oraz muzykę z różnych strony świata. Kolejna podróż odkryje przed nami muzyczne zakątki karnawałowej Austrii. Usłyszymy najpiękniejsze melodie grywane podczas koncertów noworocznych, a poprzez wspólne tworzenie, sami poczujemy się jak na wiedeńskim balu! – zachęca Katarzyna Wiśniewska z MOK „Amfiteatr”.

Cykl realizowany jest we współpracy z Zespołem Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu. Prowadzenie: Kinga Bobienko.

Warsztaty odbędą się o godz. 10 i 12 w Kuźni Artystycznej przy ul. Daszyńskiego 5. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp 10 zł – wejście rodzinne (dziecko + dorosły). Bilety zniżkowe wyłącznie dla posiadaczy Karty Rodziny Osoby z Niepełnosprawnością.

Tags

Dodaj komentarz