• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Podróż na nową planetę, czyli Clock Machine w Kawiarni Artystycznej

21 marca 2019

Na sobotni (23 marca, godz. 20) koncert Clock Machine w Kawiarni Artystycznej Amfiteatru zostały ostatnie bilety. Kto zatem ma ochotę załapać się na ich prom kosmiczny, powinien się pospieszyć!

 

WSPÓLNE_1(1)
Clock Machine wraca z nowym albumem „Prognozy”.  To album, który zadaje pytania i dogłębnie analizuje różne oblicza relacji międzyludzkich. Z piosenkami o próbach odnalezienia wspólnego języka z drugim człowiekiem. O słodkich sukcesach i gorzkich porażkach. Premiera płyty „Prognozy” odbyła się 15 marca 2019 roku. W Kawiarni Artystycznej Amfiteatru Clock Machine wystąpią zatem kilka dni po premierze.

– Klasyczny rock umarł wraz z wybuchem Supernowej SN2005ap. Nadchodzi nowa epoka – Cosmic Beats. Clock Machine wychowani na klasykach gatunku porzucają Ziemię i zabierają ludzi w podróż na nową planetę. Kiedyś wygrywali największe festiwale, teraz twierdzą, że muzyka to nie sport. Dniami i nocami komponują nowe dźwięki, bo to sens ich życia – zapowiada Katarzyna Wiśniewska z Amfiteatru.

Sami o sobie mówią: „Jesteśmy architektami własnego losu i nie musimy się już martwić o pieniądze, dlatego nowe wcielenie to twórczość, w której wchodzimy w detal, w skalę mikro zainspirowani gwiezdnymi satelitami.”

Skład zespołu: Igor Walaszek – wokal; Kuba Wojtas – gitara; Konrad Nikiel – bas; Piotr Wykurz- perkusja; Marcin Pater – produkcja/realizacja dźwięku.
Bilety po 35 zł w przedsprzedaży, po 40 zł w dniu koncertu na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru w godz. 9-15. W sobotę od godz. 17.30. Liczba miejsc ograniczona.

Fot. Materiały prasowe/MOK „Amfiteatr”

Tags

Dodaj komentarz