• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Projekcja w „Elektrowni”. Nieznane fakty objawień fatimskich na dużym ekranie

11 sierpnia 2017

Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” zaprasza w poniedziałek, 14 sierpnia, na przedpremierową projekcję fabularno-dokumentalnego filmu „Fatima. Ostatnia tajemnica”.
To intrygujący obraz hiszpańskich twórców na styku fabuły i dokumentu.

 

310116elektrownia02

 

Ujawnia nieznane fakty i przedstawia fascynujący przegląd zdarzeń, które na długo zapadną w pamięć i serca widzów. Dodatkową niespodzianką dla polskich odbiorców będzie odkrycie, jak wiele wątków tej opowieści dotyczy naszego kraju. Czy objawienia fatimskie naznaczyły historię świata? Dziwne „zbiegi okoliczności” wskazują, że tajemnicze objawienia z Fatimy wpłynęły na bieg historii ostatnich stu lat.

Monica, poszukująca pracy montażystka, dostaje propozycję zmontowania filmu o konsekwencjach objawień fatimskich. Jako agnostyczka przyjmuje zlecenie z niechęcią. Podczas pracy przed jej oczami przewinie się kronika nadzwyczajnych wydarzeń, które zmącą jej spokój, aby w końcu na zawsze odmienić jej życie.

Pokaz odbędzie się o godz. 18.15, bilety w cenie 10 zł do zakupienia w kasie MCSW Elektrownia przy ul. Kopernika 1. Ilość miejsc ograniczona.

Film znajdzie się także w repertuarze w kina od 18 sierpnia.

Tags

Dodaj komentarz