• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Promocje na zakłady sportowe – jak wybrać najlepsze?

8 listopada 2018

Dodatkowe środki na grę to marzenie wielu graczy firm bukmacherskich. Jakimi więc bonusami kuszą operatorzy zakładów wzajemnych, czym się one charakteryzują oraz jak zwiększyć ich wartość?

 

Freebet 25 zł - darmowy zakład

 

Uczestnictwo w zakładach wzajemnych to nie tylko doskonała rozrywka i szansa na sprawdzenie swojej wiedzy sportowej, ale również sposób na wygranie dodatkowych pieniędzy. Nic więc dziwnego, że obecnie firmy bukmacherskie wiele uwagi poświęcają zarówno samej ofercie dotyczącej zakładów sportowych, jak i wszelakim akcjom promocyjnym (freebety, bonusy powitalne), w tym również bonusom na start dla nowych graczy. Jeśli więc chcecie przekonać się jakie są ich rodzaje, co zapewniają oraz jak zwiększyć swój bankroll, zapraszamy do lektury.

Promocje i bonusy bukmacherskie: wybierz coś dla siebie

W chwili obecnej na rynku bukmacherskim spotkać można trzy rodzaje bonusów powitalnych. Najczęściej organizatorzy zakładów wzajemnych oferują swoim graczom bonus od depozytu, który zależny jest przede wszystkim od wysokości pierwszej wpłaty. Buk bowiem powiększa tę wpłatę o określony procent, co w wielu wypadkach sprowadza się do jej podwojenia. Oznacza to tym samym, że dokonując wpłaty na poziomie 500 złotych, drugie tyle otrzymujemy gratis. Kolejnym typem bonusu powitalnego jest zakład bez ryzyka, gdzie typer liczyć może nawet na całkowity zwrot stawki za pierwszy postawiony i przegrany zakład. Tzw. cashback idealnie sprawdza się w przypadku początkujących typerów, którzy poznać mogą tajniki świata bukmacherskiego bez narażania się na stratę własnych środków. Wśród promocji na start pojawiają się również freebety, czyli bonusy bezdepozytowe, gdzie gracz dostaje do wykorzystania jakąś pulę pieniędzy (najczęściej około 20 – 25 złotych) bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek wpłaty. Darmowy zakład stanowi tak naprawdę rodzaj bezzwrotnej nagrody od danego buka i jest jednym z najbardziej lubianych przez typerów bonusów.

Dzięki tak rozbudowanej ofercie dotyczącej bonusów powitalnych, każdy gracz ma w czym wybierać. Tym samym zyskuje on szanse na dostosowanie danej promocji do swoich potrzeb. Nie zmienia to jednak faktu, że wszystkie bonusy startowe łączy jedna kwestia – pozwalają one na „wyciągniecie” od legalnych firm bukmacherskich, dodatkowych, często całkiem sporych pieniędzy.

Z kodem bonusowym możesz więcej

Co ciekawe, licencjonowani operatorzy zakładów sportowych, w celu zachęcenia nowych użytkowników do założenia konta właśnie u siebie, wprowadzają specjalne kody bonusowe. Szczególnie interesująco przedstawia się tutaj kod rejestracyjny LEGALSPORT, który przygotowany został do czytelników serwisu bukmacherskiego. Kod bonusowy LEGALSPORT działa u każdego legalnego bukmachera, pozwalając na zdobycie korzystniejszych warunków bonusu niż w standardowej ofercie. I tak wpisanie go w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego u oficjalnego sponsora Śląska Wrocław pozwala otrzymać dodatkowe 50 złotych, co razem ze standardową ofertą zapewnia aż 1 250 złotych (buk bez kodu zapewnia 1 200 złotych). Bardzo okazale ze wspomnianym kodem prezentuje się także propozycja bonusowa operatora zakładów wzajemnych, funkcjonującego na polskim rynku od 2004 roku – dzięki niemu zyskać można podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 760 złotych, 10 złotych na cashback oraz, niedostępny w standardowej promocji, bonus od depozytu w kwocie 20 złotych.

Z kolei użycie kodu LEGALSPORT u oficjalnego partnera Lechii Gdańsk skutkuje podwyższeniem zarówno bonusu od depozytu z 1 000 do 1 050 złotych oraz darmowego zakładu z 20 do 25 złotych.

Tags

Dodaj komentarz