• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Radomska Giełda Winyli. Tysiące tytułów, profesjonalny sprzęt do odsłuchu

15 marca 2019

Giełda Winyli na stałe wpisała się w kalendarz popularnych wydarzeń w Radomiu. Kolejna odbędzie się w sobotę, 16 marca, od godz. 11 w Centrum Handlowym M1. Na odwiedzających będą czekały tysiące tytułów, profesjonalny sprzęt do odsłuchu i wyjątkowe atrakcje.

 

Radomska Giełda Winyli2

 

Swoją bogatą ofertę zaprezentują kolekcjonerzy i antykwariaty z całej Polski. Odwiedzający mogą spodziewać się także atrakcyjnych promocji płyt winylowych i sprzętu audio w sklepie MediaMarkt. – Cieszymy się, że Radomska Giełda Winyli zyskuje coraz większą popularność. Zapraszamy miłośników analogowego brzmienia do udziału w wydarzeniu. W tym dniu warto odwiedzić radomski MediaMarkt i skorzystać z promocyjnej oferty na szeroki asortyment płyt winylowych – zachęca Daniel Wojtysiak, dyrektor sklepu MediaMarkt w Radomiu.

Gościem specjalnym Radomskiej Giełdy Winyli będzie gwiazda polskiego rocka Krzysztof Jary Jaryczewski z zespołu Jary Oddział Zamknięty. Fani będą mieli okazję zdobyć autograf artysty.

Wydarzeniu będą towarzyszyły pokazy baristów i degustacja kawy. Miłośnicy małej czarnej będą mogli posłuchać prelekcji na temat kawy i ekspresów do kawy.

Tags

Dodaj komentarz