• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Siedem osób biło się w centrum miasta. Jedna z nich miała przy sobie nóż

13 lutego 2018

Bójkę z udziałem siedmiu osób i – jak się potem okazało – noża zauważył operator monitoringu miejskiego obserwując rejon ulic Żeromskiego i Niedziałkowskiego. Uczestnikom nie udało się uciec przed strażą miejską.

 

straz

 

Do zdarzenia doszło o godz. 2.55 w nocy z piątku na sobotę. –  Dyżurny natychmiast zadysponował na miejsce zdarzenia dwa patrole interwencyjne pełniące służbę nocną na terenie miasta. Na widok zbliżającego się patrolu uczestnicy bójki próbowali uciec, jednak przy współpracy z pracownikiem monitoringu miejskiego, z którym podejmujący interwencję funkcjonariusze mieli bezpośredni kontakt radiowy, strażnicy ujęli wszystkie siedem osób – relacjonuje rzecznik Straży Miejskiej w Radomiu Piotr Stępień.

Podczas czynności służbowych strażnicy ustalili, że grupa znajomych została zaatakowana przez przypadkowego mężczyznę, który uderzył jednego z nich głową w twarz, a następnie zaczął wymachiwać przed nimi nożem. – Odnaleziono również narzędzie, którym posługiwał się napastnik. Był to nóż, który na widok patrolu sprawca odrzucił na trawnik – dodaje rzecznik.

Wszystkie ujęte osoby doprowadzono do komisariatu policji.

kat

Tags

Dodaj komentarz