• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Śmiertelnie potrącił pieszego i uciekł. Policja poszukuje sprawcy i ustala auto

26 grudnia 2018

Tragiczny wypadek na drodze powiatowej w miejscowości Stanisławice gmina Kozienice. W terenie zabudowanym nieustalony pojazd potrącił śmiertelnie mężczyznę w wieku około 30 lat. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Policja ustala pojazd oraz osobę, która zginęła na miejscu zdarzenia.

 

SAM_2967
Do wypadku doszło w wigilię około godz. 3.50. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem nieznanej marki potrącił śmiertelnie mężczyznę w wieku około 30-lat i uciekł z miejsca zdarzenia. Dane mężczyzny, który poniósł śmierć na miejscu są obecnie ustalane. Policja zabezpieczyła ślady od pojazdu i ustala kierowcę oraz pojazd – informuje mł. asp. Ilona Tarczyńska KPP w Kozienicach.

Policjanci zwracają się prośbą do wszystkich osób oraz świadków tego zdarzenia mogących pomóc w ustaleniu okoliczności tragicznego wypadku. Należy dzwonić pod numer 48 6149700.

– Jednocześnie przypominamy wszystkim kierującym o zachowanie szczególnej ostrożności  na drogach. A pieszym przypominamy o noszeniu elementów odblaskowych, które w nocy zwiększają naszą widoczność na drodze – apeluje asp. Tarczyńska.

kat

 

 

Tags

Dodaj komentarz