Reklama

Spowodował kolizję z innym samochodem. Był pijany i miał przy sobie narkotyki

1 lutego 2024

Kierowca opla spowodował kolizję drogową z innym pojazdem. Był nietrzeźwy, a w jego aucie policjanci znaleźli narkotyki. Trafił do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

 

 

 
- Wczoraj po godz. 17 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Radomiu otrzymał informację o kolizji drogowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 35-latek kierujący oplem na ulicy Brzustowskiej zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do kolizji z audi. Uczestnik kolizji pojechał za sprawcą i udaremnił mu dalszą jazdę. Gdy na miejsce przyjechali policjanci z radomskiej drogówki sprawdzili stan trzeźwości kierowców, okazało się, że 35-latek jest nietrzeźwy. Nie dość, że spowodował zderzenie z innym autem, to jeszcze kierował pojazdem mając ponad 2 prom. alkoholu w organizmie. Dodatkowo po przeszukaniu jego auta policjanci znaleźli narkotyki. Mężczyzna trafił do policyjnej celi - relacjonuje Justyna Jaśkiewicz z KMP w Radomiu.

Po wytrzeźwieniu 35-latkowi przedstawiono zarzuty. Odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu, spowodowanie kolizji oraz posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

kat

 

 

Tags