• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Sztuka nabywców szuka. Łaźnia otwiera wirtualną galerie sprzedaży

14 lutego 2021

Łaźnia tworzy galerię sprzedaży dzieł sztuki, która na stałe będzie działała pod egidą klubu. Ma promować takich dyscypliny jak: malarstwo, rysunek, rzeźba, ceramika, fotografia itp. Będzie działała już na stałe.

 

 

Pomysł to kontynuacja akcji "Sztuka pod choinkę", która miała na celu promocję radomskich twórców i zarazem pomoc w sprzedaży ich dzieł. W efekcie projektu powstała wirtualna ekspozycja prac artystów z Radomia i regionu, które twórcy przeznaczyli do sprzedaży. 

- Zakładamy popularyzowanie takich dyscyplin jak: malarstwo, rysunek, rzeźba, ceramika, fotografia itp., z wyjątkiem rękodzieła artystycznego typu ozdoby, dekoracje, makramy. Inicjatywa Łaźni ma stanowić szeroko rozumianą promocję artystów i sztuki. Ma pomóc w bezpośrednim dotarciu potencjalnych nabywców do sprzedających autorów. Sama Łaźnia nie pośredniczy i nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej - wyjaśnia Agnieszka Sieradzka-Miernik z klubu. Jak podkreśla, galeria będzie działała na stałe i w każdej chwili można zgłosić do niej prace, można również w każdej chwili je zakupić.

Szczegółowy regulamin akcji adresowany do artystów chętnych do partycypowania w projekcie dostępny jest na www.laznia-radom.pl.

 

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *