• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Teatr dla najmłodszych w Kuźni Artystycznej. Zajączek nie chce być sam

19 maja 2017

Na kolejnym spotkaniu dla miłośników Melpomeny dla najmłodszych w niedzielę, 21 maja, o godz. 12 Teatr Uszyty z Krakowa wystawi w Kuźni Artystycznej przedstawienie „Kto tam?” Po spektaklu dzieci będą mieć okazję, by poznać teatr „od podszewki” i uczestniczyć w „wywiadzie ze zwierzętami”.

 

IMG_3339

 

To spektakl, który w sposób żartobliwy i spontaniczny przedstawia dzieciom świat zwierząt. Uwrażliwia, uczy i rozśmiesza, zgodnie z zasadami sztuki szytej na miarę potrzeb swoich najmłodszych odbiorców. Głównym bohaterem przedstawienia jest zając, który wprowadza widza w magiczny świat teatru lalek i niezwykłych dźwięków.

– Stworzony na oczach dzieci zajączek nie chce być sam, pragnie poznać inne zwierzęta, by się z nimi zaprzyjaźnić. Ale czy mu się to uda? Przekonajcie się sami. Kolejni bohaterowie przychodzą do widza przez tajemnicze drzwi, a każdy bohater ma jakąś ukrytą tajemnicę… – zaprasza Katarzyna Wiśniewska z MOK „Amfiteatr”.

Po spektaklu dzieci będą mieć okazję, by poznać Teatr Uszyty „od podszewki” i uczestniczyć w „wywiadzie ze zwierzętami”.

Przedstawienie w Kuźni artystycznej przy ul. Daszyńskiego 5 przeznaczone jest dla widzów od trzech lat.

Bilety po 10 zł pojedyncze i po 20 zł rodzinne do kupienia na stronie biletyna.pl i przed spektaklem. Liczba miejsc ograniczona.

kat

 

Tags

Dodaj komentarz