• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Wodociągi pracują na Dzierzkowie i Glinicach. Będą utrudnienia w ruchu

11 lutego 2019

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z pracami wodociągowymi (zadanie spółki Wodociągi Miejskie), od dzisiaj, 11 lutego, do odwołania będą występować utrudnienia w ruchu kołowym na wybranych ulicach w dzielnicach Dzierzków i Glinice.

 

roboty_drogowe

 

Roboty związane z budową lub modernizacją sieci wodociągowej będą prowadzone sukcesywnie na następujących fragmentach dróg w tym rejonie Radomia: ulicy Dzielnej (od ulicy Komunalnej do ulicy Podmiejskiej), ulicy Kaszubskiej (od ulicy Odrodzenia do ulicy Janowieckiej), ulicy Podmiejskiej (od ulicy Odrodzenia do ulicy Szeregowej) i ulicy Zwoleńskiej (wraz ze skrzyżowaniem z ulicą Kochanowskiego).

W początkowym etapie robót ruch kołowy (w tym również autobusów linii 14 i 24) będzie odbywał się bez większych zakłóceń. W przypadku konieczności wprowadzenia objazdów dla autobusów miejskich (dotyczy prac na odcinkach ulic Kaszubskiej i Zwoleńskiej) informacje o tym będą podawane w osobnych komunikatach.

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót oraz o stosowanie się do zmienionego oznakowania ulic bądź do ewentualnych poleceń wydawanych przez wykonawcę.

Inwestorem prac na Dzierzkowie i Glinicach jest spółka Wodociągi Miejskie w Radomiu.

Tags

Dodaj komentarz