Wygrali na radomskiej plaży

24 czerwca 2007
Michał Kądzioła i Jakub Szałankiewicz wygrali radomskie zawody zaliczane do klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. M. Kądzioła i J. Szałankiewicz


Para reprezentująca Staszów i Dąbrowę Górniczą pokonała w finale mistrzów Polski Dominika Witczaka i Michała Krymarysa z Parkietu Hajnówka 2 : 1. - Zagraliśmy wręcz fenomenalnie. Praktycznie wszystko nam wychodziło. Jesteśmy tym bardziej zadowoleni, że w finale wygraliśmy z parą, z którą dotychczas nie udawało się nam wygrywać. Mamy nadzieję, że to dobry prognostyk przed mistrzostwami świata, które w lipcu odbędą się w Mysłowicach - mówią zwycięzcy radomskiego turnieju.

Przed własną publicznością wystąpiły trzy radomskie pary. Dwie odpadły już w eliminacjach, a trzecia: Michał Plenkiewicz - Rafał Koziarz uplasowała się na miejscach 13 - 16. - Najważniejsze, że od strony organizacyjnej Radom pokazał się z dobrej strony. Wszyscy zawodnicy chwalą nas i zapowiadają, że z przyjemnością przyjadą tu za rok - cieszy się Michał Plenkiewicz, który był jednocześnie głównym organizatorem zawodów.

Więcej zdjęć w Galerii