• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Wystawa na 20-lecie radomskiego Fotoklubu RP. Wiele spojrzeń na życie

16 marca 2017

Łaźnia zaprasza w piątek, 17 marca o godz. 18 na otwarcie wystawy „Bliżej człowieka” prezentującą prace twórców zrzeszonych w Fotoklubie Rzeczypospolitej Polskiej regionu w 20-lecie jego istnienia.

 

 

02_ICzubek

„Wielość spojrzeń na różne aspekty życia ludzkiego sprawia, że zdjęcia zaprezentowane na wystawie są świadectwem złożoności człowieka i jego aktywności we współczesnym świecie. Autorzy w swoich kadrach starali się pokazać to, co towarzyszy ludziom w ich codziennym życiu. Zarówno chwile radości jak i smutku, samotność i bycie razem. Niepewność ale i akceptację, ból i nadzieję” – piszą o zdjęciach organizatorzy ekspozycji.

Uczestnicy wystawy: Przemysław Barański, Iwona Czubek, Tomasz Grzyb, Leszek Jastrzębiowski, Arkadiusz Kurowski, Szczepan Kurzeja, Krzysztof Anin Kuzko, Marcin Michałowski, Barbara Wilczyńska-Michałowska, Iwona Nabzdyk, Piotr Pajestka, Barbara Polakowska, Wojciech Sochaj, Franciszek Subocz, Aldona Sumińska, Robert Sumiński, Dorota Wólczyńska, Wiesław Warchoł, Łukasz Wykrota, Radosław Walasik.

Wystawa będzie prezentowana w siedzibie Łaźni przy ul.Żeromskiego 56.

kat

Fot. Łaźnia

Tags

Dodaj komentarz