• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Wytwórnia pasz szuka pracowników do nowego zakładu produkcyjnego w Pionkach

17 sierpnia 2017

Do 50 osób znajdzie pracę w nowo budowanej wytwórni pasz Tasomix w Pionkach. Firma obecnie poszukuje specjalistów do działów administracji, produkcji, sprzedaży i logistyki. Zatrudnianie pracowników potrwa nieprzerwanie do momentu otwarcia zakładu w styczniu 2018 roku.

 

pasza

 

Wytwórnia pasz Tasomix powstaje przy ul. Zakładowej 7 na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. – W zakładzie o powierzchni użytkowej 4,7 km kw znajdzie pracę do 50 osób. Obecnie  poszukujemy pracowników na stanowiska operatorów produkcji, laboratoryjne, handlowe i administracyjne. Szczegółowe informacje o wymaganych kwalifikacjach dostępne są na stronie tasomix.pl/praca, gdzie również można złożyć swoje CV – informuje Józef Waniek przedstawiciel Tasomix ds. rekrutacji.

Zakład w Pionkach będzie wyposażony w dwie linie produkcyjne o łącznej dziennej zdolności produkcyjnej ponad 1100 ton paszy. – W nowej wytwórni oferujemy kandydatom konkurencyjne warunki do rozwoju umiejętności, ponieważ będą oni pracowali z najnowocześniejszymi technologiami wytwarzania pasz, wspieranymi przez profesjonalne oprogramowanie magazynowe, sprzedażowe i logistyczne. Kolejną zaletą dla przyszłych pracowników będzie urozmaicenie codziennych obowiązków, wynikające ze zmiennego trybu produkcji – tłumaczy Józef Waniek. Jak dodaje, przyszli pracownicy mogą liczyć na pracę w zakładzie stosującym najnowsze rozwiązania dostępne w branży produkcji pasz. Będą także mogli się systematycznie szkolić i podnosić swoje kwalifikacje.

Tasomix od 1992 roku zajmuje się produkcją bezpiecznych i efektywnych pasz dla drobiu, trzody i bydła. – W swoim działaniu kieruje się innowacyjnością, zawsze stosując się do aktualnych standardów jakości ISO 22000 (bezpieczeństwo żywności) i podwyższonych norm bezpieczeństwa na każdym etapie produkcji – zapewnia Waniek.

kat

Fot. Tasomix – wizualizacja

 

Tags

Dodaj komentarz