• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Zepsuła się maszyna. Nie będzie robót i objazdów dla komunikacji miejskiej

21 października 2020

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z awarią maszyny, roboty na odcinku ulicy Żółkiewskiego planowane od dzisiaj, 21 października do piątku, 23 października 2 zostały odwołane. Nie będzie również objazdów dla autobusów linii 10, 17, 22 i 26.

 

Fot. MZDiK Radom

 

- Wczoraj wykonawca inwestycji ułożył ostatnią warstwę nawierzchni bitumicznej na odcinku wschodniej jezdni alei Wojska Polskiego od placu Matki Bożej Fatimskiej aż za wlot ulicy Odrodzenia. Z powodu awarii urządzenia prace na dalszym odcinku tej jezdni oraz na obu jezdniach ulicy Żółkiewskiego - od ronda Popiełuszki do węzła przy wiadukcie nad torami -  zostały odwołane. Odbędą się one w innym terminie - wyjaśnia Dawid Puton, rzecznik MZDiK.

Ze względu na odwołanie prac, dotychczas obowiązująca organizacja ruchu kołowego na odcinku ulicy Żółkiewskiego pozostanie aż do odwołania bez zmian. Autobusy komunikacji miejskiej linii 9 (kursami wariantowymi w dni wolne), 10, 17, 22 i 26 będą w stronę centrum miasta wciąż kursować objazdem przez Żółkiewskiego (z zawracaniem na węźle pod wiaduktem), a w drugim kierunku - stałą trasą.

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *