Miażdżące zwycięstwo Polonii-Stal Świdnica nad LKS Bystrzyca Górna

6 września 2017

Poloniści nie pozostawili suchej nitki na swoich przeciwnikach. LKS został odprawiony z bagażem aż siedmiu goli, samemu nie strzelając ani jednego.

mojradom.pl   Niesamowite zwycięstwo i prawdziwą salwę goli chwilę przed rozpoczęciem nowego sezonu zafundowali sobie i kibicom piłkarze czwartoligowej Polonii-Stali Świdnica. Biało-zieloni druzgocąco pokonali w swoim ostatnim sparingu przedstawiciela wałbrzyskiej klasy okręgowej LKS Bystrzyca Górna aż 7:0.   Już od pierwszych minut meczu dominowali podopieczni trenera Tomasza Oleksego, chociaż na pierwsze rezultaty kibice musieli poczekać 18 minut. Bartłomiej Kot wybronił strzał Przemysława Urbana, a następnie gospodarze uruchomili kontrę zakończona umieszczeniem piłki w siatce przez Krystian Jagieła. Akcja tak uruchomiła prawdziwą lawinę goli. Pierwszą połowę Polonia-Stal zakończyła z wynikiem 6 do 0. Nie dając przeciwnikom żadnych szans na jakąkolwiek odpowiedź. Obrońca Patryk Salamon strzelił z sukcesem z tzw. główki. Napastnik Robert Myrta umiejętnie wykorzystał sytuację jeden na jednego z bramkarzem, sprytnie wprowadzając go w błąd, zakończył udanym sprałem w siatkę. Sprzyjającą sytuację wykorzystał też kolejny obrońca Wojciech Sowa. Zachowując najwięcej zimnej krwi z całej drużyny, podczas stałego fragmentu gry, rozegrał akcje kończącą się golem. Natomiast dzieła zniszczenia w pierwszej połowie dokonali grający na pozycji pomocnika Wojciech Szuba a wisienką na torcie był ponowny i równie skuteczny strzał Krystiana Jagiełły.   Po przerwie jednak niewiele się zmieniło. Po zmianie stron poloniści wciąż mieli niezaprzeczalną przewagę, rezultat na 7:0 ustalił wystawiony jako pomocnik Oskar Łuszkiewicz.   Polonia-Stal zagrała w składzie: B. Kot, Kozachenko, Białas, Salamon, Ł. Kot, Sowa, Szuba, Łuszkiewicz, Szczygieł, Jagieła, Myrta oraz Szczepaniuk, Klemiński, Tragarz, Skowroński. Za przygotowanie odpowiedzialny był Tomasz Oleksy.   Młodzi piłkarze ze Świdnicy świetnie radzą sobie na zielonej, murawie. Skutecznego Obstawiania możesz wypróbować praktycznie wszędzie, od lokalnego podwórka, aż po ekskluzywne ligi piłkarskie. Nie obawiaj się, jeśli nigdy nie eksperymentowałeś z zakładami bukmacherskimi. To całkowicie bezpieczna a przede wszystkim legalna rozrywka. Nie musisz nawet wychodzić z domu – jest to wygodne, kiedy nie masz za wiele czasu wolnego – wystarczy komputer lub tablet ze stałym dostępem do Internetu. Wykorzystaj swoją sportową wiedzę, aby wygrywać tak jak twoi ulubieni sportowcy. Podkręć emocje, ale też i swój budżet. Pamiętaj, że inni wygrywają już dziś pieniądze, które mogą być twoje.