19-latek posiadał amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ekstazy. Grozi mu do 10 lat więzienia

19 stycznia 2022

19-letni mieszkaniec Warki posiadał amfetaminę, marihuanę oraz tabletki ekstazy. Zatrzymali go policjanci z Grójca, a prokuratura postawiła zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 

fot. KPP Grójec

 

- Funkcjonariusze z komisariatu w Warce, którzy zajmują się m. in. zwalczaniem przestępczości narkotykowej, wytypowali mężczyznę mogącego posiadać i przechowywać substancje zabronione. W sobotę zatrzymali 19-latka, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania kryminalni znaleźli przy nastolatku susz roślinny, a w jego domu ujawnili ponad 100 g amfetaminy oraz 50 tabletek ekstazy - informuje nadkom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

Młody mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mieszkaniec Warki został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratury grójecki sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

kat

 

Tags