• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

„Aqua Fitness 55+”. Można zapisywać się na zajęcia w wodzie

23 lutego 2021

Rozpoczął się nabór na kolejną edycję zajęć „Aqua Fitness 55+” w wodzie z elementami ćwiczeń korekcyjno–kompensacyjnych dla aktywnych osób w wieku 55+. Zapisy tylko przez trzy dni. Pierwsze spotkania na basenach 2 marca.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów przy rytmicznej muzyce na obiektach MOSiR-u: pływalniach - "Orka", ul. Młynarska 26, "Delfin", ul. Piastowska 17, Aquaparku Neptun, ul. Wyścigowa 49.

Zajęcia będą trwały 45-60 minut i będą prowadzone w grupach jeden raz w tygodniu dla każdego uczestnika programu.

Żeby wziąć udział w programie wymagane jest m,in. złożenie oświadczenia stwierdzającego brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia aktywności fizycznej w tego rodzaju zajęciach, wyrażenie zgody na udostępnienie danych osobowych w związku z udziałem w zajęciach.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną wypełniony i podpisany skan oświadczenia należy przesłać na adres sport@umradom.pl lub przekazać instruktorowi na pierwszych zajęciach. Brak podpisanego oświadczenie uniemożliwi udział w zajęciach.

Wzór oświadczenia oraz regulamin zajęć jest dostępny na stronie www.radom.pl w zakładce sport/Aqua Fitness55+ (czyli tutaj).

Zapisy telefoniczne będą prowadzone pod nr 48 36 20 604 w terminie 23 - 25 luty w godz. 11 – 17.

Źródło: UM Radom

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *