• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

40-lecie Amfiteatru. Karaś/Rogucki na pierwszym z koncertów. Rejestruj się!

7 września 2020

Od dzisiaj, 7 września można rejestrować się elektronicznie na pierwszy z czterech jubileuszowych koncertów Amfiteatru. W sobotę, 12 września o godz. 19 w przestrzeni fosy wystąpi duet Karaś/Rogucki.

   

Karaś/Rogucki to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Panowie dali się już poznać dzięki coverowi T.Love „1996". Teraz pokazują światu próbkę autorskiego materiału w singlu „Bolesne strzały w serce". Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcje, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu. Na płycie znajduje się materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne.  I jak zapewne się domyślacie, nie są to zwykłe piosenki o miłości. To utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń; ze względu na COVID-19  obowiązukją zapisy poprzez formularze on-line na www.amfiteatr.radom.pl i www.facebook.com/amfiteatr.radom.

Fot. Materiały prasowe/MOK "Amfiteatr"

Tags

Jedna odpowiedź do “40-lecie Amfiteatru. Karaś/Rogucki na pierwszym z koncertów. Rejestruj się!”

  1. Lenny pisze:

    Chcialbym bardzo uzyskac 3 bilety ale juz wszystko zostalo « wybrane » jesli ktos zdecyduje sie nie isc prosze o kontakt,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *