• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Air Show w obiektywie Strudla

26 sierpnia 2011
- Chcemy zaakcentować, że będziemy mieli w Radomiu święto lotnictwa - mówi o swojej wystawie fotograficznej Marian Strudziński. Otwarcie ekspozycji "Oderwijmy się wreszcie od ziemi' jutro (19 bm.) o godz. 18 w kawiarni "Parkowa".

 

  Znany radomski fotoreporter, obecnie pracownik biura prasowego magistratu zachęca do spojrzenia na Air Show z nieco innego niż dotychczas punktu widzenia. Fotografie bowiem zostaną umieszczone w nietypowy sposób, niemal pod sufitem. - Trzeba będzie poćwiczyć trochę kark, co przed pokazami na Sadkowie też na pewno się przyda - żartuje autor i podkreśla, że wraz z właścicielem "Parkowej" Markiem Mieńkowskim chcieli podejść do Air Show bez oficjalnego zadęcia i na luzie. - Zdjęcia są bardziej impresjami niż reporterskimi ujęciami. Wkomponowałem je w płaszczyzny przypominające taśmę filmową - wyjaśnia Marian (w środowisku nazywany po prostu: Strudel).

Strudel zaprasza Łącznie zobaczymy 60 różnych obrazów.

Na pomysł zorganizowania wystawy obaj wpadli zaledwie przed tygodniem. - Spotkaliśmy się przypadkiem, okazało się że ja mam materiał, a Marek chęć pomocy - mówi Strudel.

(bdb)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *