• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Bilety na Air Show kupisz także w Centrum Informacji Turystycznej

2 sierpnia 2018

Można już kupić bilety na tegoroczne Air Show w sprzedaży stacjonarnej w Centrum Informacji Turystycznej w Radomiu. Do tej pory wejściówki bilety dostępne były tylko przez internet w serwisie eBilet.pl.

 

lot09

 

– Fanów lotnictwa zapraszamy do CIT przy ul. Traugutta 3 w godz. 9-17. Oprócz biletów czeka tam szeroki asortyment gadżetów związanych z Air Show, m.in. magnesy, breloczki, widokówki – wymienia Janusz Kalinowski z biura prasowego magistratu.

Bilet normalny jednodniowy kosztuje 40 zł, ulgowy jednodniowy – 25 zł. Osoby uprawnione do ulgi to uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, studenci do 26. roku życia, emeryci i renciści .

Bilet kolekcjonerski jednodniowy (bilet + pakiet – będą do odbioru na terenie pokazów) –  160 zł, bilet z Ogólnopolską Kartą Dużej Rodziny 10 zł od osoby (dostępne od 3 sierpnia).

Dzieci do lat 6 wstęp bezpłatny. Grupowy jednodniowy (35 zł od osoby); osoby uprawnione: zorganizowane grupy powyżej 20 osób (podana cena dotyczy 1 osoby. Dostępne tylko przez kontakt na zamowienia@ebilet.pl.

Air Show odbędzie się 25 i 26 sierpnia.

kat

Tags

Dodaj komentarz