• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Bilety najlepiej przez e-bilet.pl

26 sierpnia 2011
Bilety na Air Show najlepiej kupić w internecie za pośrednictwem serwisu ebilet.pl . Sprzedaż, nie tylko elektroniczna, ma przebiegać sprawniej, tak by przed kasami i wejściem na lotnisko nie tworzyły się kolejki i zatory.

 

  Przeanalizowaliśmy sytuację sprzed dwóch lat, kiedy były olbrzymie problemy z kupnem biletów i wejściem widzów na płytę i całkowicie zmieniliśmy system - wyjaśnia rzecznik Air Show w Radomiu kpt. Jakub Block. Jak dodaje, firma której organizatorzy zlecili przedsprzedaż biletów zapewni wysoki poziom sprzedaży i daje gwarancje spełnienia ważnych standardów. - Bilet będzie można sobie wydrukować w domu i być pewnym, że jest on dobrze zabezpieczony i nie można go podrobić. Podobny system sprzedaży obowiązuje  przy zakupie biletów np. na koncerty - podkreśla rzecznik. Przypomina, ze dwa lata temu przedsprzedaż internetowa ruszyła w ostatniej chwili na Allegro i nie dało to najlepszych rezultatów.

Druga ważna zmiana to sama "aranżacja" kas. - Zostaną one tak ustawione, że osoby oczekujące na kupno biletu nie będą przeszkadzać tym, którzy ten bilet mają i chcą wejść na lotnisko - wyjaśnia kpt. Block. Zapewnia, że obie "operacje" będą odbywać się sprawnie.

Organizatorzy zrezygnowali również z biletów dwudniowych. - Chcieliśmy, by system sprzedaży był jak najprostszy, a zdarzało się, że z powodów ograniczeń w pokazach, na drugi dzień przychodziło bardzo wielu ludzi. Płyta jest wprawdzie olbrzymia, ale chodzi także o względy bezpieczeństwa - zapewnia J. Block.

Za bilet normalny zapłacimy 40 zł, ulgowy - 30 zł. Przysługuje on uczniom i studentom do 26. roku życia, emerytom i rencistom. Za darmo pokazy mogą oglądać dzieci do 6 lat (poprzednio do 4), niepełnosprawni o widocznym stopniu upośledzenia, kombatanci wojenni i umundurowani żołnierze. - Wiemy, że to impreza rodzinna, stąd większe ulgi. A żołnierzom chcemy podziękowć za pracę przy Air Show - mówi kpt. Block.

Bilety można kupować za pośrednictwem serwisu ebilet.pl

(bdb)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *