• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Budują kanalizację. Południowo-wschodnia część jezdni Wojska Polskiego jest zamknięta

7 listopada 2018

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z robotami drogowymi na al. Wojska Polskiego, od dzisiaj, 7 listopada, ulegnie czasowej zmianie organizacja ruchu w tym rejonie. Zmieni się też lokalizacja przystanku w okolicach pl. Matki Bożej Fatimskiej.

 

 

roboty_drogowe02

Z powodu prac związanych z budową kanalizacji na odcinku między pl. Matki Bożej Fatimskiej a ul. Ogrodniczą zamknięta będzie południowo-wschodnia część jezdni al. Wojska Polskiego (w stronę ul. Lubelskiej). Ruch dwukierunkowy zostanie tymczasowo poprowadzony jezdnią północno-zachodnią (w stronę ul. Słowackiego).

MZDiK apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowywanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac i stosowanie się do zmienionego oznakowania lub do ewentualnych poleceń wydawanych przez drogowców.

Zawieszone będzie funkcjonowanie przystanku Wojska Polskiego/ Słowackiego 02 (w kierunku Lubelskiej). Zostanie w zamian uruchomiony tymczasowy przystanek Grzecznarowskiego/ Galeria Feniks 10 – przy odcinku al. Grzecznarowskiego między ul. Białą a rondem. Będzie on obowiązywał jedynie dla linii 21.

Tags

Dodaj komentarz