• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Był poszukiwany do odbycia kary. Policjanci znaleźli u niego marihuanę

22 lutego 2021

32-letniego mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary aresztu zatrzymali kryminalni z Grójca. W trakcie interwencji ujawnili blisko 330 g marihuany. Teraz 32-latkowi grozi mu 10 lat pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków.

 

Zdjęcie ilustracyjne

 

Mieszkaniec powiatu grójeckiego, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości został zatrzymany na terenie gminy Chynów. -  Mężczyzna był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez miejscową prokuraturę oraz osadzenia w areszcie śledczym celem odbycia kary roku pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże. Operacyjne ustalenia wskazywały, że poszukiwany ma związek z przestępczością narkotykową. Podjęte działania potwierdziły podejrzenia policjantów. Podczas zatrzymania ujawniono blisko 330 g zielonego suszu oraz miedziane elementy, mogące pochodzić z kradzieży - relacjonuje nadkom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

Po spędzeniu nocy w policyjnej celi, 32-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości marihuany, za co grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd wobec zatrzymanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Funkcjonariusze sprawdzają pochodzenie metalowych elementów. Mężczyzna w związku z nakazem doprowadzenia, najbliższy rok spędzi w areszcie.

kat

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *