Cechy opaski Huawei Band 7

15 lipca 2022

Co wiemy o Huawei Band 7? Dziś opowiemy Wam o tym wszystkim. Akcesoria tej marki zyskały na popularności, gdyż duży chiński producent pracuje nad udoskonaleniem swojego sprzętu.

 

 

Szukasz zegarka marki Huawei? Jesteś we właściwym miejscu. To urządzenie oferuje świetny stosunek jakości do ceny, wśród innych cech, o których opowiemy w naszej recenzji. Czytaj dalej i dowiedz się, co musisz wiedzieć.

Aktywność fizyczna

Podobnie jak inne modele chińskiej firmy, Band 7 śledzi aktywność fizyczną. Jest zaprogramowany do obsługi aż 96 różnych rodzajów sportów. Posiada również czujnik żyroskopowy i akcelerometr, które zwiększają jego wydajność.

Nadaje się więc dla rowerzystów, pływaków, biegaczy, a nawet osób uprawiających takie aktywności jak joga. Posiada zdolność do określania metryk wysokiego poziomu oraz udzielania porad użytkownikom na podstawie zapisów wydajności.

Lekka konstrukcja

Ekran ma rozmiar 1,47 cala, grubość 9,99 mm i waży zaledwie 16 gramów bez paska. Przy tych danych śmiemy twierdzić, że jest on cieńszy i lżejszy od swojego poprzednika, czyli Huawei Band 6, co stanowi zauważalną różnicę.

Ale to nie wszystko. Dla, tracker jest lżejszy o 2 gramy. Tymczasem ekran AMOLED siedzi na oddychającym pasku, łatwym do owinięcia wokół nadgarstka. Bez wątpienia ten projekt stara się podkreślić cechy ekranu, które tak bardzo kochasz.

Długa żywotność baterii

Nie możemy mówić o Huawei Band 7 bez wspomnienia o wydajności baterii. To nigdy nie przestaje nas zadziwiać. Jak widać, ma on wytrzymać do dwóch tygodni ciągłego użytkowania. Dlatego stał się również idealnym towarzyszem podróży służbowych.

Co więcej, posiada opcję szybkiego ładowania - co to oznacza? To idealny sprzymierzeniec na te dni, kiedy czujesz, że brakuje Ci czasu. Już pięć minut ładowania wystarcza na około dwa dni. Zaskoczony, prawda? Nie da się tego nie zrobić.

 

 

Monitorowanie stresu

Według Huawei, zegarek ten jest holistycznie zaprojektowany "dla umysłu, ciała i duszy". To może być prawda, ponieważ technologia TrueRelax obejmuje kojące ćwiczenia relaksacyjne. Healthy Living Shamrock zapewnia terminowe przypomnienia.

A do tego dochodzi fakt, że system monitorowania TrueSleep traktuje jakość snu jako priorytet. Jak? Identyfikuje problemy związane z tym naturalnym procesem organizmu i oferuje sugestie, które pomogą Ci spać spokojnie.

Tarcze zegarków

Bądź dumny z tego, że możesz nosić swój zegarek w dobrym stylu. Na Huawei Band 7 możesz mieć pamiątkową tarczę zegarka - chciałbyś pochwalić się zdjęciem swojego pupila, przyciągającym wzrok obrazem lub niezapomnianym wspomnieniem z przeszłości? Na szczęście dla Ciebie, ta funkcja jest dostępna.

Do tego należy dodać, że nasze must-have'owe akcesorium posiada płytę czołową, która pokazuje fazy księżyca, w sumie cztery: nów, pełnia, księżyc słabnący i woskowy. Według Huawei, dzięki temu romans nocy będzie bliżej niż myślałeś, że to możliwe.

Podsumowanie

Huawei Band 7 to świetna opcja dla osób szukających niedrogiego i bogatego w funkcje trackera fitness. Ma wszystkie funkcje, których można się spodziewać, takie jak monitorowanie tętna, śledzenie GPS i śledzenie snu, a także kilka dodatków, takich jak odtwarzacz muzyki i obsługa powiadomień. Band 7 ma również długą żywotność baterii - do 14 dni w trybie czuwania, co czyni go idealnym dla tych, którzy chcą śledzić swoją aktywność bez konieczności codziennego ładowania urządzenia.

Zyskaj jakość życia, włączając huawei band 7 do swojej listy niezbędników. W końcu to przedłużenie Twojego smartfona. To wszystko nie tracąc z oczu faktu, że wyróżnia się jako kompetentny i dobrze ustawiony rywal dla innych marek na rynku.

Co prawda podobieństw między smartwatchami jest coraz więcej, ale warto dać szansę Huawei. Wie, jak dać ci to, czego potrzebujesz, w odpowiednim czasie.

 

Tags