• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Darmowe wejściówki

UWAGA! Bilety rozdajemy w każdy piątek. Aby dostać wejściówkę, należy wysłać – pod nr telefonu 507 601 664 –  o godz. 11 – SMS z numerem przyporządkowanym filmowi lub spektaklowi, na który chcesz się wybrać. Należy także podać swoje imię i nazwisko! (SMS-y wysłane wcześniej, nie będą brane pod uwagę!).

Wygrywa ten, który przyśle właściwy SMS jako pierwszy. Osoby, które wygrały, dostaną po godz. 12 zwrotny SMS, potwierdzający ten fakt.

Jeśli chcesz wygrać podwójny bilet na film SCHYŁEK DNIA (MCSW „Elektrownia”, 20.05, godz.17.45),  przyślij SMS z nr „1”.

Jeśli chcesz wygrać bilet na film TRANZYT (KDF Resursa, 22.05, godz. 12) przyślij SMS z nr „2”.

Jeśli chcesz wygrać bilet na film TRANZYT (KDF Resursa, 22.05, godz 18), przyślij SMS z nr „3”.

Jeśli chcesz wygrać bilet na spektakl JA, FEUERBACH (Teatr Powszechny, 18.05, godz. 16), przyślij SMS z nr „4”.

Jeśli chcesz wygrać bilet na spektakl JA, FEUERBACH (Teatr Powszechny, 19.05, godz. 16), przyślij SMS z nr „5”.

Jeśli chcesz wygrać podwójny bilet na KONCERT RADOMSKIEJ ORKIESTRY KAMERALNEJ „MAXIMUS” (Sala Koncertowa im. Krzysztofa Pendereckiego, Zespół Szkół Muzycznych, godz. 18), przyślij SMS z nr „6”.

 

UWAGA! Bilety są do odbioru w kasie Kina Studyjnego w „Elektrowni” (najpóźniej 15 minut przed seansem), w kasie sali koncertowej ROK, w kasie teatru, w punkcie sprzedaży biletów Resursy, na ENEMEF w Multikinie, a na występy organizowane przez firmy zewnętrzne, kluby itp. przed rozpoczęciem koncertów w punktach organizatorów. Należy podać swoje imię i nazwisko na hasło „Mój Radom”. Jeśli przy tytułach filmu nie ma konkretnych godzin, oznacza to, że można wybrać się na dowolny seans.

UWAGA! Bilety mogą otrzymać osoby, które nie wygrały ich w danym miesiącu!