• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Darmowe wejściówki

 

UWAGA! Bilety rozdajemy w każdy piątek. Aby dostać wejściówkę, należy wysłać – pod nr telefonu 507 601 664 –  o godz. 11 – SMS z numerem przyporządkowanym filmowi lub spektaklowi, na który chcesz się wybrać. Należy także podać swoje imię i nazwisko! (SMS-y wysłane wcześniej, nie będą brane pod uwagę!).

Wygrywa ten, który przyśle właściwy SMS jako pierwszy. Osoby, które wygrały, dostaną po godz. 12 zwrotny SMS, potwierdzający ten fakt.

Jeśli chcesz wygrać podwójny bilet na film MAUDIE (Kino Studyjne w MCSW „Elektrownia”, 18.12), przyślij SMS o treści „1”.

Jeśli chcesz wygrać podwójny bilet na film I TAK CIĘ KOCHAM (Kino Studyjne w MCSW „Elektrownia”, 21.12), przyślij SMS o treści „2”.

Jeśli chcesz wygrać bilet na film NIE JESTEM TWOIM MURZYNEM (KDF RESURSA, 13.12, godz. 12), przyślij SMS o treści „3”.

Jeśli chcesz wygrać bilet na film NIE JESTEM TWOIM MURZYNEM (KDF RESURSA, 13.12, godz. 18), przyślij SMS o treści „4”.

Jeśli chcesz wygrać bilet na PORANEK FILMOWY TĘCZOWA RUBINKA(Kino Helios, 17.12, godz. 10.30), przyślij SMS o treści „5”.

Jeśli chcesz wygrać bilet na spektakl KOLACJA DLA GŁUPCA (Teatr Powszechny, 16.12, godz. 18), „6”.

Jeśli chcesz wygrać bilet na spektakl ŁOWCA (Teatr Powszechny, 16.12, godz. 18), przyślij SMS o treści „7”.

Jeśli chcesz  wygrać podwójny bilet na KONCERT GWIAZDKOWY ( Sala Radomskiej Orkiestry Kameralnej, 16.12, godz. 18), przyślij SMS o treści „8”.

 

UWAGA! Bilety są do odbioru w kasie kina Helios, Kina Studyjnego w „Elektrowni”, w kasie sali koncertowej ROK, w kasie teatru, w punkcie sprzedaży biletów Resursy, na ENEMEF w Multikinie, a na występy organizowane przez firmy zewnętrzne, kluby itp. przed rozpoczęciem koncertów w punktach organizatorów. Należy podać swoje imię i nazwisko na hasło „Mój Radom”. Jeśli przy tytułach filmu nie ma konkretnych godzin, oznacza to, że można wybrać się na dowolny seans.

UWAGA! Bilety mogą otrzymać osoby, które nie wygrały ich w danym miesiącu!