• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Evenio na krótką pamięć. Aplikacja przypomni o terminie odbioru śmieci

9 maja 2019

Magistrat zachęca właścicieli domów jednorodzinnych do zainstalowania w telefonach i korzystania z darmowej aplikacji Evenio, która przypomni o terminach odbioru śmieci przez firmy zajmujące się wywozem odpadów.

 

 

Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

 

Aplikacja umożliwia: podgląd harmonogramów odbioru odpadów na konkretnej ulicy; ustawienia powiadomień i alarmów – aplikacja poinformuje z  ustawionym wyprzedzeniem o zbliżającym się terminie odbioru odpadów; kontakt ze służbami miejskimi odpowiedzialnymi za funkcjonowanie systemu odbioru odpadów komunalnych; złożenie reklamacji nieprawidłowo wykonanej obsługi odbioru odpadów.

Evenio daje również możliwość szybkiego powiadamiania w przypadku np. zmiany organizacji odbierania odpadów czy organizacji mobilnych zbiórek materiałów wtórnych. Pomimo, że Evenio dotyczy systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, można tu znaleźć także informacje o bieżących wydarzeniach kulturalnych i sportowych w mieście.

Aplikacja Evenio przeznaczona jest dla systemów Android oraz iOS. Pobranie i korzystanie z aplikacji Evenio jest bezpłatne. Więcej informacji o aplikacji oraz instrukcja instalacji dostępne są tutaj.

kat

Tags

Dodaj komentarz