• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Finał projektu „Wolność 24/7 i koncert duetu Smolik// Kev Fox

5 grudnia 2019

Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” zaprasza w niedzielę, 8 grudnia, o godz. 18 do Zespołu Szkół Muzycznych na finał projektu „Wolność 24/7”. W programie m.in. koncert dwóch znakomitych artystów – Andrzeja Smolika i Keva Foxa.

 

SMOLIK KEV FOX_small PROMO 2015

Podczas finału zaprezentowany zostanie film dokumentalny, który powstał w ramach warsztatów Do[wolność] pod okiem artysty wizualnego Piotra Piasty. – Jego twórcami byli uczniowie z X LO im. S. Konarskiego, a bohaterami – radomianie. Uczniowie szkoły muzycznej, przechodnie, tancerze opowiadali o tym, jak rozumieją wolność, czym ona dla nich jest, jakie widzą dla niej zagrożenia we współczesnym świecie – wyjaśnia Katarzyna Wśsniewska z Amfiteatru.

Smolik// Kev Fox to eklektyczny i wymykający się jasno określonym ramom duet Andrzeja Smolika – znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa – brytyjskiego songwrittera. To również jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, za który artyści odebrali Fryderyka w kategorii elektronika i alternatywa, a ich pierwszy singiel „Run” przez wielu uznawany był za utwór roku.

Bilety po 70 zł w przedsprzedaży, po 80 zł w dniu koncertu na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru (kasa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9-15; w dniu koncertu bilety będzie można kupić od godz. 17 w szkole muzycznej). Liczba miejsc ograniczona.

Fot. Materiały prasowe/MOK „Amfiteatr”.

 

Tags

Dodaj komentarz