Goście Teatru Resursa. Kompania Teatralna Mamro pokaże „Eksperyment”

20 maja 2022

Resursa zaprasza dzisiaj, 20 maja o godz. 19 na spektakl Kompanii Teatralnej Mamro pt. „Eksperyment”. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu „Goście Teatru Resursa”. Spektakl w reżyserii Grzegorza Reszki to metaforyczna historia czworga krytyków teatralnych poddanych próbie.

 

Teatr Mamro (fot. Materiały prasowe)

 

- Raz w miesiącu, na deskach naszego ośrodka prezentują się najlepsze teatry amatorskie oraz offowe z naszego kraju. Każdy występ to doskonała okazja do poznania nowych środków wyrazu w sztuce aktorskiej oraz materii scenicznej, a także zaobserwowania nowych, często eksperymentalnych relacji tworzonych między aktorami a publicznością - zachęcają organizatorzy.

„Eksperyment" to metaforyczna historia czworga krytyków teatralnych poddanych próbie, na którą żadną miarą nie byli przygotowani. Jak zareagują, czy zniosą presję oczekiwań, czy uda im się w końcu wyjść z tarapatów z (nie obitą) twarzą?

Kompania Teatralna Mamro to niezależny samorządny zespół teatralny powstały w roku 2004 na Białołęce. Obecnie działa przy Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów w Warszawie. Skupia studentów, byłych studentów, niedoszłych studentów, wiecznych studentów oraz studentów uniwersytetów trzeciego wieku. Ma na koncie ponad 30 zrealizowanych premier, ponad pół tysiąca zagranych spektakli i ponad setkę festiwalowych nagród i wyróżnień.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie Resursy, a także poprzez witryny: resursa.radom.pl oraz biletyna.pl

 

Tags