Grabili co się dało

7 grudnia 2006

Trzech mężczyzn, którzy od kilkunastu miesięcy dokonywali włamań i kradzieży na terenie całego powiatu zatrzymali białobrzescy policjanci. Mężczyźni (20-23 lat) włamywali się do mieszkań, domków letniskowych, instytucji i kradli wszystko, co wpadło im w ręce.

Policja odzyskała wiele rzeczy - Podczas przeszukań policjanci odzyskali wiele przedmiotów pochodzących z włamań m.in. sprzęt elektroniczny, obrazy, naczynia a także kołpaki samochodowe i wymontowaną z mieszkań ceramikę sanitarną -  mówi Rafał Sułecki z zespołu prasowego KWP w Radomiu. Polcja czeka na poszkodowanych

Część z nich już wróciła do właścicieli, ale wiele czeka jeszcze na odbiór. – Apelujemy, by poszkodowani, którzy dotychczas nie zawiadamiali policji zgłaszali się do komendy w Białobrzegach przy ulicy Żeromskiego - dodaje Sułecki. -  Pozwoli to na określenie wartości materialnej skradzionych przedmiotów i ich odzyskanie. 

Informację można tez zyskać telefonicznie, pod nr 048 613 22 71. Włamywacze to młodzi mężczyźni

Zatrzymanym mężczyznom postawiono zarzuty kradzieży z włamaniem oraz paserstwa i decyzją Prokuratury Rejonowej w Grójcu zastosowano wobec nich dozory policyjne.