Iga Światek w Radomiu! Na początek zagrała z prezydentem Witkowskim

14 kwietnia 2022

Pierwszy mecz Polska – Rumunia w ramach rozgrywek o Billie Jean King Cup w Radomskim Centrum Sportu jutro, ale gwiazda tej sportowej imprezy – Iga Świątek trenuje już w hali przy ul. Struga.  Zagrać z najlepszą tenisistką świata miał też okazję prezydent Radosław Witkowski.

 

fot. Łukasz Wójcik/UM Radom

 

"To spotkanie pozostanie w mojej pamięci na zawsze To dla mnie zaszczyt, że świeżo upieczonej liderce światowego rankingu Idze Świątek mogłem w naszym mieście osobiście pogratulować historycznego sukcesu i życzyć kolejnych zwycięstw na kortach całego świata Bardzo się cieszę, że to właśnie ta zawodniczka i właśnie w tym wyjątkowym dla siebie momencie, wystąpi przed radomską publicznością w dniu oficjalnego otwarcia nowej hali Radomskie Centrum Sportu" - napisał prezydent na Facebooku.

Radosław Witkowski nie ukrywa, że nie tylko jest kibicem tenisa, ale także sam czynnie uprawia tę dyscyplinę sportu, spędzając na korcie 5-6 godzin tygodniowo.

Dwudniowa rywalizacja w Radomskim Centrum Sportu rozpocznie się w piątek, 15 kwietnia o godz. 13, a sobotnie mecze ruszą o godz. 11.

kat

Tags