Kolejna Bajkowa niedziela w Resursie. Ogromny zgryz z lisem Witalisem

24 lutego 2023

Resursa Obywatelska zaprasza na najbliższą Bajkową niedzielę. 26 lutego o godz. 11 będzie można zobaczyć spektakl w wykonaniu Teatru Poszukiwań „Szelmostwa Lisa Witalisa”. Przedstawienie jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 lat. Bilety w cenie 10 zł.

 


„Wszystkie dzieci wita lis, który zwie się Witalis! Mamy z nim ogromny zgryz, choć nie będzie nas tu gryzł". Bohater spektaklu „miał rozumu za dziesięciu", a swoim sprytem wprawiał w podziw. Jego dumą była też znakomita kita – nikt w lesie nie miał tak pięknego ogona. Jednak ten lisek to prawdziwy szelma! Nie potrafił nawet przez chwilkę przestać kombinować, oszukiwać, aż dziwnym trafem został prezydentem lasu, ale oszukane zwierzęta na czele z Wilkiem próbują go tej funkcji pozbawić. Z jakim skutkiem - przekonamy się podczas spektaklu.

Przedstawienie w wykonaniu działającego w Resursie od 1993 r. Teatr Poszukiwań. Zespół tworzą uczniowie szkół średnich – miłośnicy sztuki aktorskiej, wielbiciele żywego słowa. Na swoim koncie grupa zespół ma kilkanaście premier teatralnych. Reżyseruje Katarzyna Sasal.

Spektakl dla dzieci w wieku od 4 lat. Czas trwania: około 50 min.

Bilety na wydarzenie kosztują 10 zł. Wejściówki można nabywać online na biletyna.pl oraz w kasie Resursy w godzinach pracy i bezpośrednio przed przedstawieniem.

Tags