Kolejne miejsca pracy na radomskim lotnisku. Welcome Airport Services szuka osób do obsługi naziemnej

24 sierpnia 2022

Około trzydziestu osób na różne stanowiska poszukuje do pracy na radomskim lotnisku firma Welcome Airport Services, która zapewnia obsługę naziemną dla przewoźników. Firma jest największym pod względem liczby obsługiwanych przewoźników agentem handlingowym w Polsce.

 

Terminal na lotnisku jest już gotowy

 

Welcome Airport Services świadczy usługi obsługi naziemnej samolotów i pasażerów kilkudziesięciu liniom lotniczym z całego świata. Obecnie spółka zatrudnia około 1100 osób w siedmiu oddziałach na terenie Polski i planuje kolejne rekrutacje – tym razem w radomskim porcie lotniczym.

- Poszukujemy chętnych do pracy na stanowiskach: agent obsługi pasażerskiej, agent obsługi naziemnej, czyli asystent osób niepełnosprawnych, informacja lotniskowa, kasy biletowe, obsługa lotów prywatnych GA, pracownik obsługi płytowej i pracownik sortowni - wymienia Katarzyna Mitrowska z firmy rekrutującej.

Do momentu oficjalnego otwarcia lotniska w Radomiu, co ma nastąpić wiosną 2023 r.,  zatrudnione osoby będą pracować w Porcie Lotniczym Chopina w Warszawie. - Welcome Airport Services oferuje dofinansowanie dojazdów, a także stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia, zależnie od wyboru kandydata - zapewnia Mitrowska.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji znajdą ogłoszenia na stronie https://kariera.welcome-as.pl/ oraz w serwisie OLX.

kat

Tags