Koncerty w Elektrowni. Dzisiaj zagra Alicetea, a w sobotę you.Guru

19 sierpnia 2022

Dwa koncerty, dzień po dniu, w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia. Dzisiaj, 19 sierpnia o godz. 20 zagra tam radomska Alicetea, a w sobotę, 20 sierpnia, o godz.20.30 zespół you.Guru. Istnieje możliwość zakupu biletów również online

 

Alicetea (fot. archiwum artystów)

 

Radomską grupę tworzy siedmiu muzyków eksplorujących różne stylistyczne zakątki muzyki – od rocka i reggae, przez funkowe rytmy, po elektronikę. Zespół ma na swoim koncie kilkaset zagranych koncertów, zarówno w kraju, jak i za granicą, w tym na największych scenach, takich jak Przystanek Woodstock. W 2008 roku ukazała się jego pierwsza płyta „Muzyka Moja Broń”, w 2013 roku album „Wyspy Planety Układy”, a w 2018 roku – „Idylla”.

Zespół tworzą: Daniel Adamczyk – wokal, Piotr Nieciecki – klawisze, gitara, Łukasz Treter – bas, Marcin Niewczas – gitara, Dariusz Kucharski – perkusja, Grzegorz Olewiński – puzon, Damian Czarnecki – trąbka.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł (dostępne online i w kasie), w dniu koncertu – 30 zł (sprzedaż wyłącznie w kasie).

 

you.Guru (fot. Krzysztof Nowicki)

 

you.Guru powstało z chęci wspólnego eksperymentowania z formą muzyczną. Dźwiękowy odruch, reakcja na dziwne czasy. Muzyka balansująca na nieobliczalnym gruncie, w rytm transowych zapętleń i psychodelicznych melodii. Nie bez znaczenia pozostaje bagaż muzycznych doświadczeń (Innercity Ensemble, B.O.K, Something Like Elvis, Tissura Ani, Potty Umbrella, Upside Down). To właśnie przenikanie się różnych estetyk i inspiracji jest kluczem do muzyki you.Guru.

Koncertowi towarzyszyć będą spektakularne wizualizacje autorstwa Radosława Deruby.

Wstęp na koncert – 30 zł (możliwość zakupu biletów również online).

 

Tags