• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Kopacz skarży Suskiego za spoty

18 października 2007
Radomska wojna na spoty. Ewa Kopacz (PO) skarży do sądu w trybie wyborczym Marka Suskiego (PiS) za emisję reklamówek w lokalnej telewizji. Grozi mu też procesem cywilnym i karnym. Suski i Kopacz starli się już podczas debaty

Jeden spot pokazuje m.in. marszałka Mazowsza Adama Struzika, posłankę Kopacz i byłą dyrektorkę Muzeum Wsi Radomskiej Małgorzatę Jurecką, która - jak sugeruje klip - została bezwzględnie wyrzucona ze stanowiska za sprawą koalicji PSL i PO w sejmiku mazowieckim. - Pan premier skrytykował łzy Sawickiej. Te łzy na pewno były autentyczne, a jeśli on mówi że były reżyserowane, to skąd płacząca pani Jurecka w spocie Marka Suskiego? - pyta Kopacz. - Pani Jurecka nie została wyrzucona z pracy, sama z niej zrezygnowała.

W drugim spocie jest mowa m.in. o prywatyzacji służby zdrowia i o tym, że osobą która będzie się uwłaszczała na majątku radomskich szpitali jest posłanka PO. - Niech mi to Suski udowodni w sądzie. Za te kłamstwa odpowie także w procesie cywilnym i karnym  - zapowiedziała posłanka. - Przesyłam mu pocztą program ochrony zdrowia PO, pod którym jestem podpisana. Jeśli pan Suski znajdzie tam słowo "prywatyzacja", to go przeproszę. Albo zapraszam do wspólnej lektury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *