• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Koronawirus. Kolejne szkoły przechodzą na nauczanie w trybie hybrydowym

19 października 2020

Coraz więcej radomskich szkół w Radomiu przechodzi na naukę w trybie hybrydowym. Powód, to oczywiście potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem wśród pracowników placówek i uczniów.

 

O pozwolenie na prowadzenie nauki zdalnej wystąpił m.in. "Kochanowski" (fot. kochanowski.iq.pl)

 

Dzisiaj, 19 października w systemie hybrydowym pracują: Publiczne Przedszkole nr 24 – do 22 października,  PSP 9 – do 19 października, PSP 7 – do 19 października, PSP 24 – do 19 października,  IV LO – do 19 października,  III LO – do 19 października, Centrum Kształcenia Zawodowego  – do 19 października Zespół Szkół Zawodowych im. Hubala – do 19 października.

Ponadto - jak informuje biuro prasowe urzędu miejskiego - przypadki zakażenia koronawirusem zgłosiły do sanepidu: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, PSP 26, PSP 20, VI LO.

Przypomnijmy, że w trybie mieszanym, w związku z wprowadzeniem w Radomiu żółtej strefy, mogą pracować także pozostałe radomskie licea ogólnokształcące i zawodowe. Decyzje w tej sprawie, w zależności od specyfiki szkoły, podejmują dyrektorzy placówek. Uczniowie klas maturalnych mają cały czas zajęcia stacjonarne.

kat,bdb

Tags

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *