Koronawirus. Kolejny radomski polityk zarażony. Andrzej Kosztowniak jest na kwarantannie

1 października 2020

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Kosztowniak jest zarażony koronawirusem. Były p[rezydent Radomia poinformował o tym na Facebooku. Obecność COVID-19 potwierdzono także u dyrektorki PSP nr 29, prywatnie żony senatora Wojciecha Skurkiewicza, który również jest zarażony.

 

Andrzej Kosztowniak

 

"Niestety badanie potwierdziło u mnie obecność koronawirusa. Od soboty przebywam na kwarantannie. Jedyny objaw to brak smaku, jednak niestety nie zmniejsza to mojego DUŻEGO APETYTU; wszystkim życzę dużo zdrowia!" - napisał poseł Kosztowniak na portalu społecznościowym.

Jak już pisaliśmy, PSP nr 29 w związku z wykryciem koronawirusa u jej dyrektorki Marii Skurkiewicz i dwóch uczniów wystąpiła do sanepidu o nauczanie hybrydowe.

Senator PiS i wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz o pozytywnym wyniku badań na koronawirusa dowiedział się w nocy z ostatniego piątku na sobotę. Dwa dni wcześniej uczestniczył w otwarciu wystawy z okazji 95-lecia Fabryki Broni w Radomiu, gdzie miał kontakt m.in. z zarządem firmy, posłem Andrzejem Kosztowniakiem. Decyzją wojskowych władz sanitarnych Wojciech Skurkiewicz jest w izolacji domowej.

bdb

Tags