• wiadomości
  • wydarzenia
  • kultura
  • rozrywka

Lista kandydatów do Sejmu i Senatu

27 września 2007

127 osób kandyduje z regionu radomskiego do parlamentu; 119 do Sejmu i 8 do Senatu. My wybieramy dziewięciu posłów i dwóch senatorów.



Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego

Bożenna Pacholczak 1. Bożenna Pacholczak, 2. Mirosław Maliszwski, 3. Bogumił Ferensztajn, 4. Bogusława Jaworska, 5. Stanisław Brzózka, 6. Tadeusz Osiński, 7. Maria Dziuba, 8. Stanisław Pora, 9. Kazimierz Marchewska, 10. Tadeusz Pięietowski, 11. Stefan Błaszczyk, 12. Andrzej Wiśniewski, 13. Stanisław Bartosiewicz, 14. Józef Bakuła, 15. Sławomir Madej, 16. Józef Maciejczak, 17. Ilona Jaroszek-Nowak, 18. Roman Woźniak.

Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
1. Witold Bałażak, 2. Waldemar Rajca, 3. Katarzyna Stanik, 4.Marek Niedźwiecki, 5. Maciej Brzeski, 6. Barbara Kucharska, 7. Tomasz Łyżwa, 8. Wojciech Wojtczak, 9. Wojciech Mizera, 10. Angela Bucka, 11. Kazimierz Zaborski, 12. Zygmunt Rojek, 13. Małgorzata Zugaj, 14. Marian Kapusta, 15. Eugeniusz Woźniak, 16. Agnieszka Górska, 17. Paweł Krekora, 18. Józef Kubiak.

Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci

1.Marek Wikiński, 2. Wiesława Sadowska-Golka, 3. Danuta Grabowska, 

4. Krystyna Suszyńska  5. Romulad Kowaleczko, 6. Tomasz Styczyński, 7. Elżbieta Jagiełło, 8. Piotr Guział, 9. Roman Hebda, 10. Roman Wysocki, 11. Aleksander Gawlik, 12. Stanisław Dobosz, 13. Leszek Fronczuk, 14. Zygmunt Krupa, 15. Grażyna Jasiniak-Wiśnioch, 16. Józef Hebdowski, 17. Beata Michalak, 18. Jarosław Sieczka.

 Marek Wikiński Krystyna Suszyńska

 

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1.Marek Suski, 2. Marzena Wróbel, 3. Igor Marszałkiewicz, 4. Grzegorz Janas, 5. Dariusz Bąk, 6. Jan Mazurkiewicz, 7. Krzysztof Sońta, 8. Agnieszka Górska, 9. Jan Rejczak, 10. Anna Kwiecień, 11. Leon Etwert, 12. Beata Tomanek, 13. Adam Pałgan, 14. Marek Janeczek, 15. Krzysztof Osuchowski, 16. Krzysztof Murawski, 17. Karol Sońta, 18. Kazimierz Staszewski. 

Marek Suski
Marzena Wróbel
 Igor Marszałkiewicz   Karol Sońta

 

Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej
1. Wanda Łyżwińska, 2. Marzena Paduch, 3. Władysław Kumorek, 4. Sławomir Kępczyk, 5. Aldona Czarnecka, 6. Waldemar Pajek, 7. Marcin Feruś, 8. Janusz Mostek, 9. Marian Orzechowski, 10. Włodzimierz Łachwa, 11. Mariusz Rzepka, 12. Henryk Sitarek, 13. Krystyna Rzepka, 14. Mieczysław Majewski, 15. Mirosława Rokicka, 16. Magdalena Jędrzejczak, 17. Dariusz Gołębiowski.

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1. Ewa Kopacz, 2. Radosław Witkowski, 3. Czesław Czechyra , 4. Karol Semik, 5. Jacek Kacprzak, 6. Łukasz Potrząsaj, 7. Sławomir Białkowski, 8. Artur Banasiewicz, 9. Marek Mastalerek, 10. Jacek Kaczmarski, 11. Anna Ostrowska, 12. Jakub Maciejewski, 13. Artur Wancerz, 14. Tomasz Migacz, 15. Michał Pleśniewicz, 16. Bogusław Włodarczyk, 17. Marek Sokołowski, 18. Leszek Ruszczyk.

Ewa Kopacz
Radosław Witkowski



Komitet Wyborczy Polska Partia Prawicy
1.Janusz Anioł, 2. Roman Zembrzuski, 3. Krzysztof Jagodziński, 4. Agnieszka Kupisz, 5. Bogdan Majcher, 6. Krzysztof Zając, 7. Małgorzata Dąbrowska, 8. Teresa Kaznowska, 9. Zofia Nowosielska, 10. Joanna Sczudłowska, 11. Sławomir Luchciński, 12. Konrad Janiszewski.

Do Senatu kandydują (okręg nr 16 , wybieramy dwóch senatorów)
KW PSL - Teresa Bartosiewicz, Leszek Przybytniak, KW LiD – Waldemar Kaczmarski, KW PiS Stanisław Karczewski, Wojciech Skurkiewicz, KW PO RP Andrzej Łuczycki, KW UPR Jarosław Kowalik, KW Wyborców Prawicy Marka Jurka – Lucyna Wiśniewska.

  Andrzej Łuczycki Waldemar Kaczmarski
 Lucyna Wiśsniewska  

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *