LOT uruchamia z Radomia kolejne połączenia. Polecimy do Grecji i Albanii

12 stycznia 2023

Z LOT-em z Lotniska Warszawa – Radom polecimy nie tylko do Paryża, Kopenhagi i Rzymu. Narodowy przewoźnik uruchomił sprzedaż biletów w letniej siatce, gdzie znalazły się także połączenia do Prewezy w Grecji oraz stolicy Albanii Tirany.

 

Połączenia z radomskiego lotniska (mapa zaprezentowana przez PPL)

 

Letnia siatkę wraz z promocjami LOT ogłosił wczoraj. Do greckiej, pięknej i słonecznej miejscowości wypoczynkowej - leży z jednej strony nad Zatoką Ambrakijską, a z drugiej nad morzem Jońskim - pasażerowie będą mogli udać się raz w tygodniu, w piątki, począwszy od 16 czerwca. Boeing 737 wystartuje z Radomia o godz. 7.20. Rejs potrwa nieco ponad dwie godziny. Loty powrotne z Prewezy również zaplanowano na piątki, o godz. 11.20.

Z kolei począwszy od 11 czerwca w niedzielne poranki podróżni poleca z Radomia do stolicy Albanii. Lot do Tirany rozpocznie się o godz. 7.50 i potrwa niecałe dwie godziny. W stronę powrotną Boeing 737 wystartuje w niedziele o godz. 10.40.

Nowe połączenia będą wykonywane od połowy czerwca do września.

Wcześniej LOT - jako pierwszy - ogłosił, że z Radomia uruchamia regularne rejsy do stolic Francji, Danii i Włoch. Czarterowe połączenia głównie do śródziemnomorskich kurortów będą realizować również biura podróży: Exim Tours, Itaka, Nekera, Coral Travel, TUI, Sun&Fun.

bdb

Tags